قوانین و مقررات

از نظر حقوقی، در معاملات سایت فروشگاه مجازی سعادت، فروشگاه مجازی سعادت به عنوان ارایه دهنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا و خدمت بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت فروشگاه مجازی سعادت درج نموده است.
ارزش کالا یا خدمات سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود. مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و فروشگاه مجازی سعادت به عنوان ارایه دهنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا و خدمت، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، این فروشگاه هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود. در صورتی که فروشگاه مجازی سعادت به دلایلی که خارج از اراده فروشگاه می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید. سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده ، رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.
هر گونه نقص و یا عیب فنی بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد و مراتب از طریق متصدی تحویل و همچنین از طریق تماس که در تب " تماس با ما" عنوان شده است گزارش داده شود تا در راستای ارسال مجدد، یا فسخ و عودت مبلغ کالا و خدمت نامبرده توافق مجدد صورت گیرد.
خریدار موظف است مبلغ سفارش را هنگام خرید کالا از طریق درگاه اینترنتی بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه، فروشگاه مجازی سعادت حق دارد از ارسال کالا یا خدمت خودداری و سفارش را فسخ نماید.
در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای تهران محل عقد صالح میباشد.
مالکیت معنوی
کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به سایت فروشگاه مجازی سعادت، می‌باشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت فروشگاه مجازی سعادت، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آن‌ها را ندارد.
استفاده از خدمات سایت
به محض پذیرش عضویت شما در سایت فروشگاه مجازی سعادت، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آن‌ها را رعایت کنید.